4. Turnir Požega

U subotu 04.05. i nedjelju 05.05.2024.g. održan je 4. turnir lige u Požegi.

Rezultati turnira:Rezultati turnira – pojedinačno | Rezultati turnira – ekipno
Rezultati u ligi: EKIPNO | POJEDINAČNO

EKIPNO:

Rezultati

EkipaUkupni rezultatBodovi
Nove nade 2, Požega18243
Pakrac-Papuk, Pakrac19745
Nove nade, Požega20116
Bjelovar20428

Nove nade 2, Požega

Igrač Kategorija Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Dino PrnjavoracU18(M)35913912498
Fran KroflinU14(M)32512615451
Petar GalovićU14(M)32110518426
Fran TrnokopU18(M)31313610449
Ukupno 1318506551824

Pakrac-Papuk, Pakrac

Igrač Kategorija Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Franka De ZanU14(Ž)33712116458
Slavica BlaževićU14(Ž)3471659512
Hrvoje ČelecU18(M)37216110533
Marko VujićU18(M)32714416471
Ukupno 1383591511974

Nove nade, Požega

Igrač Kategorija Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Lana SrnovićU18(Ž)35014611496
Iva GrgićU14(Ž)3321966528
Nikolina BalenU14(Ž)32013717457
Bojan SavićU18(M)3411894530
Ukupno 1343668382011

Bjelovar

Igrač Kategorija Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Antonio VodopijaU18(M)3621855547
Patrik DedićU14(M)3641586522
Filip JakovovU18(M)33613016466
Mihael FučijašU14(M)34915814507
Ukupno 1411631412042

POJEDINAČNO:

U11(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Antonija BlaževićPakrac-Papuk, Pakrac419004192
2Leona ZubaljPakrac-Papuk, Pakrac2820102821

U14(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Patrik DedićBjelovar36415865228
2Mihael FučijašBjelovar349158145076
3Sergej KrstinićSiscia337153114905
4Vito Del PonteCiglenica341138104793
5Antonio HruškaPakrac-Papuk, Pakrac343131134742
6Fran KroflinNove nade 2, Požega325126154511
7Petar GalovićNove nade 2, Požega321105184261
8Ante JolićNovska27289293611

U18(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Antonio VodopijaBjelovar36218555478
2Luka ČevizovićNovska37916275416
3Hrvoje ČelecPakrac-Papuk, Pakrac372161105335
4Bojan SavićNove nade, Požega34118945303
5Dino PrnjavoracNove nade, Požega359139124982
6Luka ĐumlijanNovska32716664931
7Marko VujićPakrac-Papuk, Pakrac327144164711
8Antonio BanovićNovska331139114701
9Filip JakovovBjelovar336130164661
10Fran TrnokopNove nade 2, Požega313136104491
11Domagoj RajkovićCiglenica310133144431

U14(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Simona ZukanovićŽKK Novska39820836068
2Iva GrgićNove nade, Požega33219665286
3Slavica BlaževićPakrac-Papuk, Pakrac34716595125
4Lorena ZubaljPakrac-Papuk, Pakrac332149174813
5Ariana BožičevićMoslavina, Kutina332146124782
6Franka De ZanPakrac-Papuk, Pakrac337121164581
7Nikolina BalenNove nade, Požega320137174571

U18(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Lara BlaškoBjelovar351155105062
2Lana SrnovićNove nade, Požega350146114961

U12(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Rino ŠelirBjelovar34899144478
2Nikola JolićNovska30068203686
3Dorian FilipovićNovska31348213615

U12(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Lucija MirkovićNove nade, Požega35310694598
2Rafaela KostadinovićNove nade, Požega30995114046
3Sara GoričkiCiglenica3069073965
4Marta MarjanovićNove nade, Požega30263233653

U11(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Ivan MilkovićBjelovar453004538
2Šimun DadoKutina446004466
3Patrik PucarinBjelovar445004455
4Jakov BarićBjelovar428014283
5Luka MalkočNovska411004112
6Ivan Matej IvanacBjelovar410004101
7Ivan PelikanBjelovar397033971
8Lukas ŽontaSiscia373033731
9Jan KroflinNove nade, Požega369033691
10Domagoj JežNovska3090103091