2. Turnir Pakrac

U nedjelju 17.03.2024.g. i 24.04.2024. odigran je drugi turnir u ovosezonskoj Međužupanijskoj ligi mladih.
Rezultati turnira: Rezultati.pdf – 17.03.2024. | Rezultati.pdf – 24.03.2024.
Rezultati u ligi: EKIPNO | POJEDINAČNO

EKIPNO:

Rezultati

EkipaUkupni rezultatBodovi
Nove nade 2, Požega19155
Novska18043
Nove nade, Požega21106
Pakrac-Papuk, Pakrac21668

Nove nade 2, Požega

Igrač Kategorija Nastupa Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Dino PrnjavoracU18(M)135815010508
Lana SrnovićU18(Ž)13501498499
Petar GalovićU14(M)133712713464
Fran KroflinU14(M)133211220444
Ukupno 41377538511915

Novska

Igrač Kategorija Nastupa Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Luka ĐumlijanU18(M)13511653516
Luka ČevizovićU18(M)133515011485
Matko BrozovićU12(M)129912411413
Dorian FilipovićU12(M)13078313390
Ukupno 41292522381804

Nove nade, Požega

Igrač Kategorija Nastupa Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Iva GrgićU14(Ž)13671807547
Nikolina BalenU14(Ž)13201705490
Fran TrnokopU18(M)13541964550
Bojan SavićU18(M)135716610523
Ukupno 41398712262110

Pakrac-Papuk, Pakrac

Igrač Kategorija Nastupa Pune Čišćenje Promašaji Ukupno
Lorena ZubaljU14(Ž)13471927539
Franka De ZanU14(Ž)13671676534
Hrvoje ČelecU18(M)13871882575
Marko VujićU18(M)13331858518
Ukupno 41434732232166

POJEDINAČNO:

U18(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Lana SrnovićNove nade 2, Požega35014984992
2Lara BlaškoBjelovar34314694891

U12(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Rino ŠelirBjelovar3359394288
2Matko BrozovićNovska299124114236
3Sven ŠoufekSlavonija, Novska31187143985
4Dorian FilipovićNovska30783133903
5Nikola JolićNovska24455232992

U12(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Lucija MirkovićNove nade, Požega30810284108
2Sara GoričkiCiglenica31790144076
3Rafaela KostadinovićNove nade, Požega29710784045
4Gea PrelacSiscia26860223283
5Emma BorovacSiscia24664253102

U11(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Patrik PucarinBjelovar466004668
2Ivan Matej IvanacBjelovar462004626
3Ivan MilkovićBjelovar430004305
4Šimun DadoKutina418014183
5Krešimir JadanićNovska411014112
6Jakov BarićBjelovar400004001
7Emanuel PezićNovska393023931
8Jan KroflinNove nade, Požega386023861
9Luka MalkočNovska360033601
10Lukas ŽontaSiscia358033581
11Domagoj JežNovska353063531
12Ante JadanićNovska331073311
13Niko PetrovićSlavonija, Novska3070123071
14Arthur Daniel KurjakovićBjelovar2880142881

U11(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Antonija BlaževićPakrac-Papuk, Pakrac366013668
2Tonka TomaševićSlavonija, Novska341043416
3Sara TadijančevićBjelovar328093285
4Leona ZubaljPakrac-Papuk, Pakrac2990142993

U14(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Patrik DedićBjelovar34318345268
2Antonio HruškaPakrac-Papuk, Pakrac342139114816
3Vito Del PonteCiglenica316152104685
4Petar GalovićNove nade 2, Požega337127134643
5Sergej KrstinićSiscia319135204542
6Fran KroflinNove nade 2, Požega332112204441
7Vili MunkoKutina29489253831
8Mihael FučijašBjelovar29385283781

U18(M)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Hrvoje ČelecPakrac-Papuk, Pakrac38718825758
2Fran TrnokopNove nade, Požega35419645506
3Niko KalviPakrac-Papuk, Pakrac35418335375
4Bojan SavićNove nade, Požega357166105233
5Marko VujićPakrac-Papuk, Pakrac33318585182
6Luka ČevizovićNovska35116535161
7Dino PrnjavoracNove nade 2, Požega358150105081
8Luka ĐumlijanNovska335150114851
9Domagoj RajkovićCiglenica311125144361
10Antonio BanovićNovska307118154251

U14(Ž)

MjestoIgračEkipaPuneČišćenjePromašajiUkupnoBodovi
1Iva GrgićNove nade, Požega36718075478
2Simona ZukanovićŽKK Novska37217045426
3Lorena ZubaljPakrac-Papuk, Pakrac34719275395
4Franka De ZanPakrac-Papuk, Pakrac36716765343
5Slavica BlaževićPakrac-Papuk, Pakrac35815095082
6Lana MaslekBjelovar352142104941
7Nikolina BalenNove nade, Požega320170154901
8Ariana BožičevićMoslavina, Kutina332133154651
9Lorena DrašnerCiglenica306113194191