2. turnir – Nova Gradiška

Pojedinačni:

U14(M)

MjestoIgračEkipaČunjeva
1David BišofNovska (m)517
2Ivan BrdarObrtnik Bam484
3Tomislav PezićNovska (m)481
4Ivan BanovićNovska (m)456
5Jan ŠtampfPakrac453
6Stefan ZukanovićNovska (m)449
7Matko ŠkondroPakrac445
8Patrik VukićSiscia440
9Niko KalviSlavonski Banovac420
10Matko ŠuperinaPakrac411
11Antonio VodopijaBjelovar402
12Luka MilošObrtnik - Pož.399
13David AbramovićObrtnik - Pož.388
14Josip KalemObrtnik - Pož.384
15Andrej SalontaiObrtnik - Pož.357
16Luka JazvićObrtnik - Pož.348
17Antonio BanovićNovska (m)345
18Patrik DedićBjelovar345
19Dino PrnjavoracObrtnik - Pož.332

U18(M)

MjestoIgračEkipaČunjeva
1Fran IvoševićSlavonski Banovac572
2Mihael GlavašObrtnik Bam502
3Marin OrečSiscia495
4Ante SladićSiscia489
5Luka JajtićNovska (m)478
6Lukas ŠapićObrtnik Bam462
7Luka BanovićNovska (m)373

U14(Ž)

MjestoIgračEkipaČunjeva
1Ana MeglajecObrtnik - N.G.506
2Sara PejakSiscia492
3Lana ČudinaNovska (ž)446
4Nina PožgajBjelovar437
5Dora MahovacObrtnik - N.G.422
6Noa ŠapićObrtnik - N.G.417
7Marija JosipovićSlavonski Banovac416
8Mia VidakovićNovska (ž)401
9Vita JirasekSlavonski Banovac400
10Natalija BekčecBjelovar391
11Noemia VukićSiscia383
12Nika PavičićSiscia377
13Nera BakićObrtnik - Pož.373
14Lorena BanadinovićSiscia361
15Lea RagužBjelovar354
16Lara BlaškoBjelovar280
17Ema MartinićSiscia261
18Maja KovačevićSiscia247

U18(Ž)

MjestoIgračEkipaČunjeva
1Tea DurbasSiscia511
2Ana ButkovićSiscia492
3Lora AndraševićObrtnik - N.G.476
4Lana MilterObrtnik - N.G.460
5Sara MarinSlavonski Banovac438
6Ida JirasekSlavonski Banovac387

Ekipni:

Rezultati

EkipaUkupni rezultatBodovi
Siscia19168
Slavonski Banovac19086
Obrtnik - N.G.18595
Novska (m)18243
Bjelovar15842
Obrtnik - Pož.14881

Obrtnik - Pož.

Igrač Kategorija Čunjeva
Nera BakićU14(Ž)373
Josip KalemU14(M)384
Luka MilošU14(M)399
Dino PrnjavoracU14(M)332
Ukupno 1488

Bjelovar

Igrač Kategorija Čunjeva
Nina PožgajU14(Ž)437
Natalija BekčecU14(Ž)391
Lea RagužU14(Ž)354
Antonio VodopijaU14(M)402
Ukupno 1584

Novska (m)

Igrač Kategorija Čunjeva
Luka JajtićU18(M)478
David BišofU14(M)517
Ivan BanovićU14(M)456
Luka BanovićU14(M)373
Ukupno 1824

Obrtnik - N.G.

Igrač Kategorija Čunjeva
Lora AndraševićU18(Ž)476
Ana MeglajecU14(Ž)506
Lana MilterU18(Ž)460
Noa ŠapićU14(Ž)417
Ukupno 1859

Slavonski Banovac

Igrač Kategorija Čunjeva
Fran IvoševićU18(M)572
Matko ŠkondroU14(M)445
Sara MarinU18(Ž)438
Jan ŠtampfU14(M)453
Ukupno 1908

Siscia

Igrač Kategorija Čunjeva
Patrik VukićU14(M)440
Ante SladićU18(M)489
Sara PejakU14(Ž)492
Marin OrečU18(M)495
Ukupno 1916

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.